Atatürk Posterleri

Resmi kurum ve kuruluşlarda bayram ve özel günlerde kullanılan Atatürk posterleri mekâna, ihtiyaca ve amaca göre değişiklikler göstermektedir. Farklı görsellerden oluşan posterler farklı ebatlarda üretilmektedir. İsteğe göre çerçeveli veya çerçevesiz olarak üretilen posterler Atamızın birbirinden güzel ve özel resimleri ile hazırlanır. Kumaşa dijital baskının da yapılabildiği posterler uzun kullanımları ile son derece dayanıklı malzemelerden üretilmektedir.

Farklı mekânlardaki kullanım alanlarına göre şekillendirilen Atatürk posterleri resmi günler ve milli bayramlarda kullanılmaktadır. Okul binalarının, kamu kurum ve kuruluşlarının, devlet dairelerinin ve belediyelerin binalarını süsleyen posterler evlerin camlarında ve sokak süslemelerinde de sıklıkla kullanılmaktadır. Hava şartlarını da dikkate alarak sağlam kumaşlarla üretilen posterler kalın biye takviyesi ile sağlamlaştırılır.

Posterlerde kullanılan görseller Atamızın en beğenilen resim arşivlerinden seçilmiştir. Günün anlam ve önemine göre farklı görseller kullanılan posterlerden her ailede en az bir adet bulunmaktadır. Resmi törenlerde büyük binalardan sarkıtılan Atatürk posterlerinin iki yanında Türk Bayrağı yer alır. Türk halkının önderi Yüce Atatürk’ün resmi ve Türk bayrağının birlikte resmedildiği posterler büyük beğeni toplar. İstenilen bütün ölçülere göre baskı yapılabilen bayraklar en kısa sürede hazırlanmaktadır.

Akma ve solma yapmayan kumaş ve dijital baskı teknikleri ile yüksek değerde ısı fırınlarından geçerek kaliteli bir şekilde üretilmektedir. Kuşe kâğıttan vinil brandaya, saten kumaştan farklı kumaşlara kadar pek çok materyal üzerine uygulanılabilen posterler evlerimizin başının tacıdır. Posterlerin üretildiği kumaş ve boyutlara istenen tüm logolar, resimler, film afişleri, sanatçı resimleri de basılarak poster haline getirilebilmektedir. Günümüzde poster tasarımı yapılarak özel günlerde sevdikleriniz için unutulmayacak hediyelerde hazırlatabilirsiniz.

Ünlü film posterlerine photoshop çalışmaları ile istenen resimler eklenebildiği gibi örneğin kalabalık bir okulda mezuniyet hatırası için bütün öğrencilerin resimlerinden de posterler yaptırılabilmektedir. Özel tasarımlar ile hazırlanan posterler istediğiniz ölçülerde hazırlanabildiği gibi yatay veya dikey görsellerle de yapılabilmektedir. Kişiye özel tasarımların favori olduğu günümüzde sizde istediğiniz görseli yükleyerek posterinizi yaptırabilirsiniz.

Kurum ve kuruluşların kendilerine ait posterleri olur. Posterler vermek istenen mesajın tek bir karede kolayca anlatıldığı görsel eserlerdir. Farklı büyüklüklere göre tasarlanan Atatürk posterleri resmi günlerde kullanılır. Genelde dış mekân kullanımına yönelik hazırlanan posterler kötü hava şartlarına uygun kalitelerde üretilmektedir. Kısa zamanda uygun fiyatlarla üretilen posterler yıkanıp ütülenebilen özellikleri ile dönemsel faaliyetlerden sonra kaldırılarak tekrar kullanılabilir.

Yatay veya dikey olarak yazı yazılabilen, istenen logo ve görselin eklenebildiği ve verilmek istenen mesajın da son derece rahat bir şekilde okunabildiği posterler ile günün anlam ve önemi çok derinden yansıtılmış olur. Yan yana dizilen posterler rüzgârda dalgalandıkça bayram havasına tam olarak girilir. Farklı örneklerini inceleyerek karar vereceğiniz modellere ait resimleri online olarak inceleyebilirsiniz. Her sokağa asılan posterler ile Milli bayramlar ülke bütünlüğünün sağlanmasına yardımcı olur.

atatürk poster imalatı