// Hakkımızda

Bayrak İmalatı Pazar Lideri

15 yıl süre içinde bayrak sektöründe hizmet vermiş olup tüm bu emeklerimizi Güney Bayrak çatısı altında en kaliteli kumaş ve malzemelerle sizlere Türk Bayrakları , Atatürk Posterleriparti bayrakları,gönder bayrak,masa üstü bayrakları ,makam bayraklarıtakım bayrakları,plaj bayrakları ve flama bayrak imalatı ile istenilen ölçülerde ve tasarımda hizmet vermekteyiz.

Güney Bayrak olarak bayrağımızın değerlerini ve önemini biliyor ve buna uygun olarak üretimini sağlıyoruz. Yaptığımız bu işe sanatımızı, emeğimizi katıyor ve işimizi layığıyla yerine getiriyoruz.

‘‘ Bayrak tüm Ulusların simgesidir. ’’

Bayrak dış hava şartlarına maruz kalan tek tekstil ürünüdür. Bu da bayrağın hava kirliliği, güneş ışığı, yağmur, fırtına, kar gibi hava koşullarına dayanıklı olmasını gerektirmektedir. Bunun için kumaşlarımızı, Güney Bayrak olarak ilk öncelik verdiğimiz bayrak kumaş ve baskıda ,tüm koşullara en uzun süre dayanabilecek şekilde, üretmektir..

Yapılan baskının yağmurda akmaması ve rüzgara dayanıklı olması bayrak imalatında en önemli unsurdur. Bayrak siparişlerinizi vermeden önce bu özelliklere dikkat etmenizi tavsiye ederiz.

Bayrak imalatı alanında verdiğimiz hizmetlerden yararlanmak ve detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.