BAYRAK ÇEŞİTLERİ

türk bayrak imalatı

Türk Bayrakları

Bayraklar her ülkenin simgesidir ve hepsinin bir tarihi vardır. Türk Bayrağı da vatan uğruna şehit olmuş yiğitlerin kanını ve Kurtuluş Savaşında ki o zorlu mücadeleleri sembolize etmektedir. Türk Bayrağı , masa bayrağı ,direk bayrak ,özel gün bayrağı, resmi gün bayrakları olarak en kaliteli kumaş ve baskı ile hizmet vermekteyiz.

eski-turk-devletleri-bayrak-imalati

Eski Türk Devlet Bayrakları

Özellikle asker uğurlamalarında konvoya katılacak her arabada bir Türk bayrağı yer alır ve askere gidecek gencin omzuna işlemeli Türk Bayrağı asılır. Özel günlerimizde yani zafer bayramı, Cumhuriyet Bayramı ya da Milli Yas ilan edilen günler gibi zaman dilimlerinde de bayraklarımız kullanılmaktadır.

plaj bayrak imalatı

Plaj Bayrakları

Plaj bayrakları raşel kumaş – saten kumaş – delikli raşel kumaş olarak üretilmektedir. Plaj bayrakları 360 derece dönebilen yağmur ve güneşten etkilenmeyen kaliteli bir dış mekan reklam ürünüdür. Bayrak duba ve 3 parça kamış ile monte edilip işyeri önlerine, yollara ve istediğiniz her yer yerde kullanılabilir.

yabancı ülke bayrak imalatı

Ülke Bayrakları

Ülke bayrakları genellikle ülke içerisinde çok sayıda farklı mekânda kullanılmaktadır. Örneğin; Devlet dairelerinde, fabrikanın kurumsal bayraklarının yanında, makam araçlarında ve bunun gibi kullanım amaçlarıyla kullanılmaktadır.

parti bayrak imalatı

Parti Bayrakları

Parti bayrakları, ülkeler genelinde yapılan ve seçimler sayesinde parlamentoya girebilmek için çalışan partileri, simgelerden ve çeşitli grafiklerden meydana gelen genelde partilerle benimseten figürler ya da o partileri çağrıştıran belli grafiklerden meydana gelen ve özellikleri siyasi partiler tarafından belirlenen bayrak çeşididir.

gönder bayrak imalatı

Gönder Bayrak

Firmalar tarafından kullanılan gönder bayrakları şirket binaları gibi yerlerde daha çok dikkat çekmektedir. Bu şekilde kendi reklamlarını yapmakla beraber, sahip oldukları şirketi temsil etmek gibi farklı görevleri üstlenmektedir.

takım bayrak imalatı

Takım Bayrakları

Spor bayrakları satın alırken çalışacağınız firmanın yüksek ölçekli iş alma kapasitesi olup olmadığını incelemenizi tavsiye ederiz. Yüksek kapasitede, farklı ürün yelpazesini zamanında yetiştirebilen firmamız yılların getirdiği tecrübeyle hizmet vermektedir.

makam bayrak imalatı

Makam Bayrakları

Makam Bayrakları genellikle bakanlıklarda ve bakanlık araçlarında kullanılmaktadır. Örneğin bir dış işleri bakanın aracında yer alan bayrak dışarıdan görenlere aracın içinde kimin olduğunun bilgisini sunmaktadır. Makam bayrakları kullanım amacı olarak biraz daha dar bir alana sahiptir.

masa bayrak imalatı

Masa Bayrakları

Masa üstü Bayrakları boyut itibariyle küçük ürünler olmasına karşın, bir o kadar da etkili, çarpıcı ve düşük maliyetli ürünlerdir. Kurumsal veya bireysel çalışmalar, tüm ülkelerin ulusal bayrakları, tarihteki Büyük Türk devletlerinin bayrakları, vakıf, dernek ve diğer tüm kuruluşların istekleri özenle hazırlanır.

flama bayrak imalatı

Flamalar

Flama Bayrak tüm bayrak çeşitlerimiz arasında en ilgi çekici ürünümüzdür. Flama Bayrak, Kırlangıç Flama, Sivri Uç Flama ve Gibi değişik şekillerde ve ölçülerde olarakta bilinen, çok özel ve dayanıklı kumaşı ile tercih edilen bu ürün müşterilerimizin ilk tercihidir.