Bayrak İmalatı
gönder bayrak imalatı

Bakırköy Bayrak İmalatçısı

                                                  BAKIRKÖY BAYRAK İMALATÇISI

Bakırköy bayrak imalatçısı ürünlerinin kalitesiyle adından bahsettiren bir kurumdur. Günümüzde kullanılan farklı çeşit bayrak vardır. En yaygın bayraklar ülkelerin bağımsız olduğunu belirtenler yani ülke bayraklarıdır. Bunların yanı sıra isteğe göre tasarlanıp üretilen bayraklar da var. Özel olarak yapılan bayraklar ise genellikle bir kurum ya da kuruluş için yapılır. Bu bayraklar markaları temsil etmek için kullanılmaktadır. Bir diğer yaygın kullanılan bayrak ise parti bayrağıdır. Bunların yanı sıra plaj bayrağı ve marka bayrakları gibi farklı türlerde bulunuyor.

Bayrak imalatında hangi kumaşlar kullanılmalıdır?

Bayrak üretimindeki en önemli şeylerin başında bayrak kumaşı gelir. Bayrak kumaşlarının kalitesi demek bayrağın kalitesi demektir. Bayrak kullanım alanı ile bayrağın kumaşının doğrudan bağlantısı bulunur. Örneğin açık alanda kullanılacak olan bayrak ile kapalı alanda kullanılacak olan bayrağın kumaşı farklı olmalıdır. Bunun ana sebebi dış etkenler yani hava durumudur. Açık havada kullanılacak olan bayraklar için kötü hava koşullarına göre bayrak kumaşı seçilmelidir. Aksi halde bayrakların ömrü çok kısa olacaktır. Bizler Bakırköy bayrak imalatçısı olarak soğuk ve yağışlı havalara uygun kumaş seçmeye dikkat ederiz. 

Biz genellikle üretimimizde alpaka, raşel, triko, polyester, saten, parlak saten ve normal saten kumaşı kullanıyoruz. Bakırköy bayrak imalatçısı olarak müşterilerin isteklerine göre farklı kumaşlarla da bayrak üretimi yapıyoruz. 

Bayrak baskısı

Bayrak baskısı ise önemli olan bir diğer konudur. Firmamız her kumaşa her baskı türünün uygulanamayacağı bilir ve buna dikkat ederek bayrak üretimi yapar. Bakırköy Bayrak İmalatçısı olarak en çok emprime baskı, dijital baskı, serigrafi baskı ve fabrikasyon baskı yöntemlerini tercih ediyoruz. 

Bayrak nasıl üretilir?

Bayrak üretimi ne kadar kolay görünse de uzmanlık gerektiren bir alandır. Öncelikle müşterilerin taleplerini dinliyoruz. Böylece istenilen boyda, istenilen miktarda, istenilen kumaş ve de renkte bayraklar tasarlıyoruz. Sonrasında ise bayrak üretim işlemine geçiyoruz. Bir bayrak üreticisi arayışında iseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 Öncelikle elek hazırlanır ve bayrağa yapılacak olan şekil hazırlanır ve bu şekil belirginleştirilir. Bu desenin basılacağı kumaş nemlendirilir sonrasında ise desen yerleştirilip prese yollanır. Desen basıldıktan sonra ise boyama işlemine geçilir. Bizler Bakırköy bayrak imalatçısı olarak bayraklarımızda iki kat boyama yapıyoruz. Bu sayede daha kalıcı baskılar elde ediyoruz ve ürünlerimiz daha uzun yıllar kullanılabiliyor. Boyama işlemi sonunda kumaş istenildiği boyutlara kesilir. Sonrasında ise ürünlerin kenarları dikilir. Bu sayede ürünler daha kaliteli olurlar ve uzun yıllar sökülmezler. En son olarak ürünler kontrol edilip paketlenir.

Eğer iyi bir bayrak üreticisi arayışında iseniz bizimle iletişime geçin. Sizlerin istediği şekilde ürünler üretiyoruz. Uzun yıllar bu işi yapan çalışanlarımızla sizlere en iyi hizmeti vermek için çalışıyoruz. Sorularınız ve her türlü şey için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Author

editor

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.