Bayrak İmalatı
bursaspor takım bayrağı

Kadıköy Bayrak İmalatçısı

Kadıköy Bayrak İmalatçısı

Kadıköy Bayrak İmalatçısı ürettiği bayrakların kalitesiyle adını duyurmuş bir markadır. Kadıköy Bayrak İmalatçısı her türlü bayrağı üreten bir üreticidir. Pek çok farklı bayrak bulunmaktadır ve hepsinin kullanım amacı farklıdır. En yaygın kullanılan bayraklar ülke bayraklarıdır. Bu bayraklar ülkelerin bağımsızlığını temsil eder. Ülke bayraklarının haricinde markalar, firmalar ve şirketler de kendileri için özel bayraklar ürettirmektedir. Bu bayrakları insanlar firmalarının tanıtımı için kullanır. Bir diğer bayrak ise parti bayrağıdır. Bunlar da özellikle seçim zamanlarında üretilir. Bu bayrakların dışında pek çok farklı bayrak türü bulunuyor. Bizler Kadıköy Bayrak İmalatçısı olarak istediğiniz bayrakları en iyi ve en kaliteli şekilde üretmekteyiz.

Bayrak imalatında hangi kumaşlar kullanılması gerekir?

Bayrak üretimindeki en mühim şey bayrak üretiminde kullanılan kumaştır. Bayrak kumaşlarının kalitesi bayrağın kullanım süresini çok etkiler. Bu nedenle bayrakların üretiminde kullanılan kumaşlara dikkat etmek gerekmektedir. Bayrak kumaşı seçerken dikkat edilmesi gereken başlıca şey bayrağın nerede kullanılacak olduğudur. Eğer bayrak açık havada kullanılacaksa bayrağın kumaşının kötü hava koşullarına dayanıklı olması gerekir. Bu tür bayraklarda kullanılan kumaş eğer kaliteli değil ise bu durumda bayrağın ömrü oldukça kısa olur. Bizler Kadıköy bayrak imalatçısı olarak kötü hava koşullarına uygun kumaş seçmeye dikkat ederiz.

Kadıköy Bayrak İmalatçısı olarak çoğunlukla alpaka, raşel, triko, polyester, saten, parlak saten ve normal saten kumaşı tercih ediyoruz. Kadıköy bayrak imalatçısı olarak bu kumaşlar haricinde müşterilerin isteklerine göre farklı kumaşları da bayrak üretiminde kullanıyoruz.

Bayrak Tasarımı

Bayrak baskısı ve tasarımı kumaştan sonra en çok dikkat edilmesi gereken diğer şeydir. Bayraklarda kullanılan kumaşa göre baskı türü de farklılık gösterebilir. Yani her kumaşa her baskı yapılamaz.  Bu nedenle firmamız özel istek olduğunda alıcıları uyarır. Kadıköy Bayrak İmalatçısı olarak bizler en çok emprime baskı, dijital baskı, serigrafi baskı ve fabrikasyon baskıyı kullanıyoruz.

Bayrak üretimi

Bayrak üretimi oldukça detaylı bir süreçtir. Öncelikli olarak müşteriden nasıl bir bayrak istediği hakkında bilgi alınır. Üretilecek bayrağın rengi, deseni ve kumaşı ve boyutu gibi detaylara karar verilir. Sonrasında ise asıl üretime başlanır. Öncelikli olarak elek hazırlanır ve desen hazırlanır. Desenin basılacağı kumaş ise nemlendirilir ve böylece kumaş pres makinesine daha rahat yerleştirilir. Bu işlemlerden sonra bayrak boyanır ve kurumaya bırakılır. Kumaş kuruduktan sonra ise ikinci kez boyama yapılır. Son kat da kuruduktan sonra kumaş istenilen boyutlarda kesilir ve bayrak haline getirilir. Bu işlemden sonra bayrakların kenarları dikilir ve kalite kontrole gönderilir. Sonrasında ise ürünler paketlenip alıcıya gönderilir.

Eğer bayrak ürettirmek istiyor iseniz bizimle iletişime geçiniz. Biz Kadıköy Bayrak İmalatçısı olarak istediğiniz bayrakları üretmekteyiz. Sorularınız ve her türlü şey için bizimle iletişime geçebilirsiniz her zaman hizmete açığız.

Author

editor