Bayrak İmalatı
türk bayrak imalatı

Topkapı Bayrak İmalatçısı

Topkapı Bayrak İmalatçısı

Topkapı Bayrak İmalatçısı ürettiği özel tasarım bayraklar ve bu bayrakların kalitesiyle adını duyurmuş bir firmadır. Günümüzde çok fazla bayrak üreticisi var bunun nedeni bayrakların çok fazla kullanım alanı olmasıdır. Bayraklar en çok ülkelerin bağımsızlığını ifade etmek için kullanılmaktadır. Ülke bayraklarının boyu, deseni, rengi ve deseni standarttır ve değiştirilemez. Standart olan bu tarz bayrakların dışında özel olarak üretilen bayraklar da bulunmaktadır. Bu özel üretim bayraklar firmalar, markalar, siyasi partiler, okullar, futbol takımları ve diğer spor dalları için tasarlanır ve onların reklamı için kullanılır. Bu bayrak türleri müşterilerin isteği üzerine tasarlanır ve basılır. Bizler bu özel bayrakları müşterinin istediği renklerde, boyutlarda, şekillerde ve desenlerde üretiyoruz. Topkapı Bayrak İmalatçısı bayrak üretiminde kendini kanıtlamış bir firmadır. Ürettiği ürünlerle kendini adını duyurmayı başarmış firmamızı istediğiniz de arayarak bilgi alabilirsiniz.

Bayrak imalatında hangi kumaş kullanılması gerekir?

Bayrak üreten firmalar ile çalışacaksanız firmanın bayrak üretirken hangi kumaşı kullandığını öğrenin. Aksi halde kalitesiz bir kumaş kullanarak üretilen bayrakların kullanım süresi oldukça kısa olacaktır. Bu durumda sizi ekonomik olarak zorlayabilir. Kumaş seçiminde en çok dikkat etmeniz gereken şey ise bu bayrakların nerede kullanılacak olacağıdır. Eğer sizler bayrağı açık alanda kullanacak iseniz kumaşın kötü hava koşullarına dayanıklı olmasına özen gösterin. Aksi halde bayrak kısa sürede çürüme ve kopma yapabilir.

Topkapı Bayrak İmalatçısı olarak bayrak üretirken genellikle alpaka, triko, polyester, saten ve normal saten kumaştan bayrak kullanıyoruz. Bizler müşterilerimiz için farklı bayraklar üretiyoruz. Ürettiğimiz bu bayraklarda kullanılan malzemelerine en kalitelisi olmasına dikkat ediyoruz.

Bayrağa Desen Basımı

Bayrak baskısı genellikle müşterilerin talebine göre oluşturulmaktadır. Müşterilerimizin kafasındaki tasarımı yapmak için çalışıyoruz. Topkapı Bayrak İmalatçısı olarak firmamız müşteri memnuniyetine çok önem veriri ve bu sebeple seri üretim yapmadan önce müşterilere örnek bir baskı sunar. Bu baskıda eksik bulunan şeyler tamamlanır. Asıl baskı aşamasında ise alanında kendini geliştirmiş personeller ile çalışıyoruz. Her kumaş için aynı baskı yöntemini kullanmak oldukça yanlıştır. Firmamız yaptığı baskılarda en çok buna dikkat etmektedir. Bizler Topkapı Bayrak İmalatçısı olarak dijital baskı, serigrafi ve fabrikasyon baskıyı tercih ediyoruz.

Bayrak üretimi

Bayrak üretimi işi bilmeyen kişiler tarafından yapıldığında büyük verim kaybı yaşanabilir. Bu nedenle eğer bayrak ürettirmek istiyorsanız bizimle iletişime geçin. Bizler bu alanda kendini yetiştirmiş bir firma olarak bütün çalışanlarımıza bayrak üretimi konusunda eğitim veriyoruz. Bayrak üretimine geçmeden önce müşterimizle bütün ayrıntıları konuşup netleştiriyoruz. Bayrak üretimine başlarken öncelikle elek hazırlanır ve desen şekillenir. Sonrasında bizler çift kat boyama yapıyoruz. Bunun nedeni ise baskının kısa sürede çıkmasını engellemek. Bizler Topkapı Bayrak İmalatçısı olarak bayrak üretimi alanında kendini geliştirmiş çalışanlarımızla birlikte en iyi bayrakları üretmekteyiz.

Author

editor