Bayrak İmalatı

Dilovası’nda bayrakçı

Bayrak, ülkelerin, şirketlerin, kurum ve kuruluşların sahip oldukları değerleri göstermek amacıyla kullandıkları ürün olup Dilovası’nda bayrakçı denildiği zaman ilk akla gelen bayrak üreticisi firmalardan biri de Güney bayraktır.  Tüm bayrak modelleri bayrakların kullanım alanlarına, ihtiyaçlara uygun şekilde her çeşit ve boyutta üretilmektedir.

Dilovası Güney bayrak, Türk bayrağı, gönder bayrağı, flama ve çeşitli bayrakların yanı sıra afiş üretimi de yapmaktadır. Bayrak ürünlerinde kaliteden hiçbir şekilde ödün vermeden uygun fiyatlar ile imalat yapmaktadır. Son yıllarda artış göstermekte olan bayrak taleplerine cevap verebilmek için var gücüyle çalışmakta olan firma, sektörde öncü kuruluşlardan biri haline gelebilmeyi başarmıştır.  Ham maddeden üretim sürecine kadar pek çok alanda müşterilerine kısa zamanda en kaliteli hizmeti verebilmek amacıyla çalışmayı amaç edinmiştir.

Bayrak üretimi yapılabilmesi için her alanda olduğu gibi bayrak imalatı konusunda da yeterli bilgiye sahip olunması gerekmektedir. Ayrıca yeni teknolojik imkânlardan da faydalanılması kalite unsurlarını artırmaktadır. Güney bayrak, bayrak imalatı konusunda gerekli her türlü donanımlara sahip bir Dilovası bayrakçı firmasıdır. 

Bayrak imalatı konusunda dünya standartlarına odaklanmış olan ülkemizde ürün kalitesi oldukça üst düzeylerde olsa bile iş planlaması ve iş teslimatı aşamalarında firmalar arasında değişikler olabilmektedir. Bu konuda birikimlerini ve deyimlerini disiplinli bir biçimde firma kültürü haline getirebilmiş olan Güney bayrak,  alanında lider bir bayrakçı firması haline gelmiştir.

Müşteri memnuniyetini çok fazla önemsemekte olan firma, memnuniyet esaslı hizmet politikası ile bayrakçılık alanında ilk sıralarda yer almaktadır. Güney bayrak firması kürsü tipi, masa, gönder, ipe dizili süsleme bayrakları, meydan süsleme bayrakları ve sopalı bayrak tipi bayrak imalatı gerçekleştirmektedir. 

Estetik ve şık bir görünüme sahip olan flama bayrak üretimi de yapmakta olan firma, bayrak üretimi konusunda kaliteye oldukça önem vermektedir. İstenilen boyutlarda ürettikleri flama bayrakları ile sektörde adından söz ettiren bayrakçı firması olarak faaliyetlerini sürdürmektedir.

Dilovası’nda bayrakçı firması olan Güney bayrak, göndere çekilmekte olan büyük gönder bayraklarının da imalatını yapmaktadır. Bu bayrakları genel olarak kamu kurumları daha çok tercih etmektedir. Gönder bayrakları, kurumların dış mekânlarında direk üzerinden göndere çekmek amacıyla kullandıkları bayrak çeşididir. Gönder bayrakları, diğer bayrak türlerinden farklı olarak oldukça büyük ölçülerde hazırlanmaktadır. Bu bayraklar, yırtılmaz ve kaliteli kumaşlar tercih edilerek üretilmekte olduğu için uzun yıllar kullanıma uygundur. Genel olarak resmi günlerde dış mekânlarda göndere çekilmek amacıyla kullanılmaktadır. 

Makam bayraklarının da üretimini yapan firma, bu bayrakları resmi kurumların makam odalarında kullanmaları amacıyla yapmaktadır. Makam bayrakları, daha çok masaların üzerinde kullanılmaktadır. bu nedenle n fazla satın alınan bayrak çeşitleri arasında bulunmaktadır. Genel olarak kaymakamlık, valilik, belediye ve kurumların idare bölümlerinde tercih edilmektedir. Makam odalarında yer alan bu bayrak çeşitlerinin masada kullanılan küçük modellerinin yanında yerden tavana kadar olan çeşitler ide kullanılmaktadır.

Dilovasında En İyi Bayrakçı

Dilovasında kurulduğu günden beri müşteri memnuniyeti odaklı olarak çalışan Güney bayrak, kalite anlayışı doğrultusunda imalat yapmaktadır. Türkiye’nin her bir köşesine ürettiği bayrakları ulaştırabilmeyi amaçlamaktadır. kurulmuş olduğu günden günümüze kadar işyerlerine, şirketlere ve kurumlara en iyi şekilde hizmet vermeye devam eden bir bayrakçı firmasıdır. 

Bayrakların ömrünü belirlemekte olan kumaşlar aynı zamanda üretilen bayrakların kalitesini de ortaya koymaktadır. Güney bayrak imalatını yaptığı her çeşit bayrakta en kaliteli kumaşları kullanmayı tercih ettiğinden Dilovasında en iyi bayrakçı firmaları arasında yer almayı başarabilmiştir. Müşterilerine en iyi kalitelerde bayrakçılık hizmeti vermeyi amaçlayan firma, almış olduğu siparişleri en kaliteli kumaşlar ve en iyi işçilik ile gerçekleştirmekle kalmayıp, siparişlerin teslimatlarını da en kısa zamanda gerçekleştirdiği için alanının en iyi bayrakçı firmaları arasında yer almaktadır. Uzun yıllardır hizmetlerine ara vermeden devam etmekte olan firma, yapmış olduğu bayrak üretimlerinde müşteri memnuniyetini her şeyin üstünde tutması nedeniyle de Dilovasında en iyi bayrakçı olmayı başarabilmiştir.

Author

editor