Bayrak İmalatı
makam bayrağı imalatı

Kartal Bayrak İmalatçısı

Kartal Bayrak İmalatçısı

Kartal Bayrak İmalatçısı pek çok farklı bayrağı müşteri isteğine göre üreten bir firmadır. Bayrakların çok fazla kullanım alanı bulunuyor. Öncelikli olarak bayraklar ülkelerin bağımsızlığını ifade ederler ve her ülkenin kendine özgü bir bayrağı vardır. Bu bayrakların desenleri, ölçüleri ve rengi standarttır, değişmez. Plaj bayrakları da ülke bayrakları gibi standart üretimdir. Bu bayrak türlerinin yanı sıra insanlar firmaları için, dükkanları için ya da herhangi bir şey için bayrak ürettirebilir. Özel üretim bayraklarına örnek olarak firma bayrakları, okul bayrakları ve parti bayrakları örnek verilebilir. Bu bayrakları müşterilerin isteği üzerine farklı boyutlarda, şekillerde, renklerde ve desenlerde yapabiliyoruz. Bu alanda kendini kanıtlamış firmamız en kaliteli bayrakları en kısa zamanda üreterek sizlerin hizmetine sunuyor. Kafanızdaki sorular için bize ulaşın.

Bayrak imalatında kumaş seçimi?

Bayrak imalat eden firmalar için en önemli konu kumaş seçimidir. Bayrak üretiminde kullanılacak olan kumaş bayrağın yapı taşıdır. Bu yüzden eğer bir bayrak ürettirecekseniz ilk önce kumaş seçimini doğru yapmalısınız. Bayrak kumaşı seçeneklerine bakarken bayrağı nerede kullanacağınızı göz önünde bulundurun. Kapalı ofislerde ve açık havada kullanılacak olan bayraklarda yanı kumaş kullanmak mantıklı bir tercih olmayacaktır.

Kartal Bayrak İmalatçısı olarak en çok alpaka, triko, polyester, saten ve normal saten kumaşı tercih ediyoruz. Bizler müşteri isteği üzerine özel siparişler de üretiyoruz ve müşterilerin özel bir kumaş tercihi olduğunda o kumaşı kullanarak da üretim yapıyoruz.  

Bayrak Tasarımı

Bayrak baskısı ve tasarımı müşterilerin isteğine göre belirlenmekte olsa da kimi zaman müşterilerin bayrak tasarımlarına destek olmaktayız. Baskı konusunda ise bu işin eğitimini almış çalışanlarımız en doğru sistemi kullanır. Bayrak baskısı yaparken tercih edilen kumaşa göre doğru baskı türü değişir. Her kumaşta aynı baskı türü kullanılır ise bayrakların ömrü kısa olacaktır. Kartal Bayrak İmalatçısı olarak çalışanlarımız bu konuya çok dikkat ediyor. Kartal Bayrak İmalatçısı olarak genellikle baskı, dijital baskı, serigrafi ve fabrikasyon baskıyı kullanıyoruz.

Bayrak üretimi

Bayrak üretimi yapan firmanın kullandığı malzeme çok önemlidir. Kartal Bayrak İmalatçısı olarak bizler öncelikle müşterimizle ön görüşme yaparız. Bu görüşmede müşterimizden nasıl bir bayrak istediğini öğreniriz ve üretim sürecine başlarız. İlk olarak elek hazırlanır ve desen ayarlanır. Desenin basılacağı kumaş öncesinden hafif nemli hale getirilir. Nemlendirilen bayrak kumaşı pres makinesine yerleştirilir. Bir sonraki aşamada ise bayrak boyanır. Boyanan bayrak kumaşı kuruduktan sonra ise tekrar boyanır. Bu sayede bayrakların desenleri daha kalıcı hale gelir. Boya tamamen kuruduktan sonra kumaş istenilen boyutlarda kesilir.

Kartal Bayrak İmalatçısı olarak deneyimli ve bu işin eğitimini almış çalışanlarımızla istediğiniz bayrak türlerini üretmekteyiz. Bu konuyla ilgili bütün sorularınız ve kafanıza takılan şeyleri bizimle iletişime geçerek sorabilirsiniz.

Author

editor