Bayrak İmalatı
parti bayrak imalatçısı

Bayrampaşa Bayrak İmalatçısı

Bayrampaşa Bayrak İmalatçısı

Bayrampaşa Bayrak İmalatçısı pek çok farklı model bayrak üreten bir markadır. Bayrampaşa Bayrak İmalatçısı müşteri talebi üzerine özel bayraklar da üretmekte olan bir kurumdur.

 Bayrakların kullanım alanı ne kadar çok olsa da en yaygın olarak ülkelerin bağımsızlığını temsil etmek için kullanılırlar. Bu bayraklar ülke bayrağı olarak adlandırılırlar ve bu bayrakların ölçüleri, desenleri ve boyutları bellidir. Bu doğrultuda siparişler hazırlanır. Ülke bayraklarının aksine özel istekle hazırlanan farklı bayraklar da bulunuyor. Bunlara örnek olarak firma bayraklarını verebiliriz. Bu bayrakların kullanım amacı ise firmanın tanıtımıdır. Bir diğer özel olarak üretilen bayrak ise parti bayrağıdır. Denizlerde kullanılan bayraklar da tıpkı ülke bayrakları gibi standarttır. Bayrampaşa Bayrak İmalatçısı olarak istediğiniz bayrakları en hızlı ve en kaliteli şekilde üretmekteyiz.

Bayrak imalatında hangi kumaşlar kullanılmalıdır?

Bayrak üretiminde dikkat edilmesi gereken şeylerin başında kullanılacak kumaş gelir. Bayrak üretiminde kullanılacak olan kumaş ürünün kalitesi demektir. Bu sebeple bayrak satın alacaksanız öncelikle ürünün kumaşına dikkat edin. Bayrak kumaşı seçiminde en çok dikkat edilmesi gereken şey bayrağın nerede kullanılacağıdır. Bu doğrultuda bir seçim yapılır. Bunun sebebi ise bayrakların hem açık alan hem de kapalı alanda kullanılabilen ürünler olmasıdır. Açık havada kullanılacak olan bayrakların kumaşlarının soğuğa karşı dayanıklı olmasına dikkat edilmelidir. Aksi halde bayraklar kısa zamanda yırtılır ya da çürür.

Bizler Bayrampaşa Bayrak İmalatçısı olarak alpaka, raşel, triko, polyester, saten, parlak saten ve normal saten kumaşı kullanıyoruz. Firmamız özel siparişler üreten bir kurumdur ve bu nedenle bu kumaşlar haricinde müşterilerin isteklerine göre farklı kumaşlarla da bayrak üretiyoruz.

Bayrak Baskısı

Bayrak baskısı ve tasarımı müşterilerin isteğine göre belirlenmektedir. Baskı yaparken en çok dikkat edilmesi gereken şey kullanılan kumaşa göre doğru baskı türünü seçmektir. Her kumaşta aynı baskı türü uygulanamaz.  Bizler Bayrampaşa Bayrak İmalatçısı olarak buna dikkat ederek baskı yapıyoruz. Bayrampaşa Bayrak İmalatçısı olarak bizler en çok emprime baskı, dijital baskı, serigrafi baskı ve fabrikasyon baskıyı tercih ediyoruz.

Bayrak üretimi

Bayrak üretimi ne kadar kolay görünse de çok ayrıntılı bir süreçtir. Firmamız ilk olarak müşteriden nasıl bir bayrak istediğini öğrenir. Müşteriden üretilecek olan bayrağın rengi, deseni ve kumaşı ve boyutu gibi detaylar öğrenilir ve üretim süreci başlar. İlk olarak çalışanlarımız elek hazırlar ve desen hazırlanır. Desenin basılacağı kumaş ıslatılır. Nemlenen bu kumaş pres makinesine yerleştirilir. Bu işlemlerden sonra bayrak boyanır. Boyanan bayrak kumaşı kuruduktan sonra ise ikinci kat boyası yapılır. Kuruduktan sonra kumaş istenilen boyutlara getirilir.

 Biz Bayrampaşa Bayrak İmalatçısı olarak bu alanda kendimizi geliştirmiş ve deneyimli çalışanlarımız olan bir firma olarak istediğiniz bayrakları üretmekteyiz. Sorularınız ve her türlü şey için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Author

editor