Bayrak İmalatı
makam bayrak imalatı

Maslak Bayrak İmalatçısı

Maslak Bayrak İmalatçısı

Maslak bayrak imalatçısı olarak adımızı kalitemiz sayesinde duyurmuş olan bir firmayız. Pek çok farklı çeşit bayrak vardır ve bayraklar ülkelerin bağımsız olduğunu belirtir. Ülke bayraklarının yanı sıra özel olarak tasarlanıp üretilen bayraklar da bulunmaktadır. Bu bayraklar ise bir kurum ya da kuruluş için tasarlanabilmektedir.

Bayrak imalatında hangi yapıda kumaşlar kullanılmalıdır?

Bayrakların hangi alanda kullanılacağı ile hangi kumaşın kullanılması gerektiği belirlenir. Özellikle açık alanlarda hava koşulları bayrakları etkiler. Bu nedenle açık havada kullanılan bayrakların kumaşlarını özel olarak seçmekteyiz. Maslak bayrakçısı olarak bizler soğuk ve yağışlı havaların bayraklara nasıl zarar verdiğini bilmekteyiz bu nedenle kumaş seçimi yaparak oldukça dikkat ederiz. Açık havada kullanılacak bayraklar için en kaliteli kumaşları kullanıyoruz.

Bayrak imalatında kullanılan kumaşlar genellikle alpaka, raşel, triko, polyester, saten, parlak saten ve normal satendir. Maslak bayrak imalatçısı olarak müşterilerin istekleri üzerine farklı kumaşlar da kullanıyoruz. Her kumaşa her baskı türü uygulanmaz firmamız buna dikkat ederek ürünlerini üretiyor. Maslak Bayrak İmalatı olarak bizler genellikle emprime baskı, dijital baskı, serigrafi baskı ve fabrikasyon baskı kullanıyoruz. Baskı konusu da müşteri tercihine göre değişiklik gösterebilir.

Firmamız sizlerin istediği özel bayrakları da üretiyor. Eğer kendinize bir bayrak tasarladıysanız, tasarımınızı bize getirebilirsiniz. Biz Maslak bayrak imalatçısı olarak tasarımınızı basarak size teslim ederiz.

Bayrak nasıl üretilir?

Bayrak üretimi günümüz teknolojisi ile eskiye göre çok daha hızlı yapılmaktadır. Müşteriler istedikleri boyda, istediği sayıda, istedikleri renk ve desende, istedikleri kumaş ve baskı yöntemi ile kısa bir zamanda bayrak ürettirebilir. Eğer bir bayrak üretimi yaptıracaksanız gideceğiniz firmayı iyi araştırmalısınız. Çünkü bazı firmalar kötü kumaşlara baskı yapabiliyor. Bu firmaların yaptıkları bayraklar ise çok kısa ömürlü oluyorlar. Kaliteli bir bayrak üreticisi arayışında iseniz Maslak Bayrak İmalatçısına gelmenizi öneririz. Bizler uzun yıllardır bu alanda kendimizi kanıtlamış bir işletmeyiz.

 Bir bayrak ürettirmek istiyorsanız öncelikli olarak nasıl bir bayrak istediğinizi belirlemelisiniz.  İstediğiniz bayrağın miktarını, boyutunu, kumaşını, baskı türünü belirlemelisiniz ve bu bilgileri üretici firmaya iletmelisiniz. Firma sizden bu bilgileri sizden aldıktan sonra bayrağınızı üretmeye başlar. Bayrak üretiminde elek hazırlanır ve sonrasında hangi desen kullanılacaksa o hazırlanır. Basılacak olan şablon elek ile oluşturulur. Baskı belirgin hale getirilir ve sonrasında ise kumaş nemlendirilmektedir. Islatılan kumaş pres makinesine koyulur ve makineye sabitlenir. Bu işlem sonrasında ise ürün boyanıp kurumaya bırakılır. Kuruyan bayrak bir kere daha boyanmalıdır. Bu işlem yapılmazsa desen kısa sürede silinebilir. İkinci kat boya da kurumaya bırakılır. Son kat boya da tamamen kuruduktan sonra kumaş istenilen boyutlara göre kesilir. Maslak Bayrak İmalatçısı olarak kesilen bu bayrakların kenarlarını dikiyoruz. Bu sayede ürünler daha uzun ömürlü oluyorlar. Bayraklar tamamlandıktan sonra kalite kontrol uzmanı tarafından gözden geçirilirler. Herhangi bir hatası olmayan bayraklar paketlenerek müşterilere gönderilir.

Bir bayrak ürettirmek istiyorsanız kendinize iyi bir üretici bulmalısınız.  Bayrak üretiminde en önemli iki şey kumaş ve baskıdır. Eğer üretici bunlardan herhangi birinde iyi değilse bayraklarını kaliteli olarak adlandıramayız. Bu tarz satıcılardan aldığınız bayraklar kısa ömürlü olacaktır. Bu nedenle iyi bir bayrak üreticisi bulmalısınız. Bizler Maslak Bayrak İmalatçısı olarak sizlere istediğiniz boyutlarda ve kumaşta ürünler üretmekteyiz. Ürettiğimiz bayraklar kalite kontrolden geçtikten sonra sizlere gönderilmektedir. Bu nedenle sizlere yolladığımız ürünlerde herhangi bir sorun yaşamazsınız. Herhangi bir sorunuz var ise bizi arayabilirsiniz bir telefon uzağınızdayız.

Author

editor