Bayrak İmalatı

Ordu’da Bayrakçı

Bayrak imalatı ile müşterilerine hizmet vermekte olan Ordu’da bayrakçı firmalarından biri de Güney Bayrak olup, bayrakçılık konusunda hizmet vermektedir. Ayrıca bayrak modellerinin dışında olta bayrak ve flama bayrak ürünleri de yer almaktadır. Bayrak firması olarak müşterilerine en iyi  bayrak imalatını gerçekleştirerek Türk bayrağı ve çeşitli ülke bayrakları üretimi konusunda yardımcı olmaktadır.  Ayrıca özel firma amblemli bayrak üretimleri sayesinde sektöre zenginlik katmaktadır.

Ordu bayrak imalatı yapan kaliteli firmalar arasında ilk sıralarda yer almaktayız. Bu nedenle üretmiş olduğumuz tüm ürünlerde müşteri memnuniyeti kazanabilmeyi amaçlıyoruz. Geniş ürün çeşidi yanında sektörde sürekli olarak kendimizi geliştiriyoruz. Büyüyen müşteri potansiyelleri ile Ordu’da bayrak imalatı konusunda son model ve baskı kaliteleri birinci sınıf ürünleri müşterilerimize sunmaktayız. Günümüz şartlarında sürekli olarak gelişmekte olan teknolojiye ayak uydurarak kaliteli ürünler kullanmaya da özen gösteriyoruz. Üretim tesislerinde bayrak üretimi yanı sıra Türkiye’nin dört bir yanına üretmiş olduğumuz bayrakların dağıtımlarını da gerçekleştiriyoruz.

Ordu Bayrak Firması

Müşteri taleplerine karşı sınırsız bir hizmet anlayışı ile faaliyet göstermekteyiz. Ayrıca imalatını yapmış olduğumuz bayrakların satışını da yapmaktayız. Ordu’da bayrakçı olarak hizmet veren firmamız, tüm ilçelerde hizmet verebilmek amacıyla müşterilerin aklına takılan tüm sorulara cevap vermeye özen göstermektedir. Tüm ürünlerinde iç ve dış mekânlarda kullanılmaya dayanıklı raşel ve paraşüt kumaş kullanmaktadır. Sınırsız görsellik ve renklerde, çeşitli ebatlarda tüm iç ve dış mekânlarda kullanılmaya elverişli bayrak imalatı ve satışı yapmakta olan firmamız, aynı zamanda Ordu’da bayrak firmaları arasında müşteri memnuniyetine oldukça önem veren firmalar arasında yer almaktadır.

Günümüzde her yerde ihtiyaç duyulabilecek ürünler arasında bayraklar gelmektedir. Çünkü bayraklar, milli beraberlik ve birlikteliği yeni nesillere aşılayabilen en güçlü sembollerden biri olarak bilinmektedir. Milli ruhu her an hissetmek isteyen kişilerin ellerinden düşürmeyeceği bayrakları üretmekte olan firma Ordu’da bayrak imalatı ve satışı yapmasının yanında kaliteli üretimleri ile müşterilere hizmet vermeye devam etmektedir.

Kâğıt bayrak, bez bayrak ve  sopalı bayrak gibi çeşitli alanlarda hizmet veren adreslerinden, istenilen özelliklerde ve türde bayrak satışı yapılmaktadır. Tamamen kaliteli malzemeler kullanılarak hazırlanan bayraklar hatasız bir biçimde ve istenilen özelliklerde hazırlandığı gibi uzun ömürlü kullanım için de oldukça uygundur. İstenilen boyutlarda sopası bulunan bayraklar kolay kullanımı ve her yere kolaylıkla götürebilir olması nedeniyle tercih edilmektedir.

Bayrak özellikleri

Şirketler veya bayrak siparişi vermek isteyen kimseler istedikleri özelliklerde ve seçeneklerde bayrak siparişi verebilmektedir. Bayrakların boyutları istenilen şekilde ayarlanabilmektedir. Sopalı ve kâğıt bayrak gibi seçeneklerin yer aldığı firmadan eğer bez bayrak siparişi verilecekse kumaşlar büyük bir titizlikle seçilmekte ve müşterilere sunulmaktadır. Kâğıt bayraklarda ise kolay yırtılmayan birinci sınıf kâğıtlar tercih edilmektedir. Bayrak basımlarında kullanılacak olan boyaları da özenle seçilmekte ve canlı renklerin ön plana çıkması için kalitesiz boya kullanımı tercih edilmemektedir. Güvenilir bir hizmet anlayışına sahip olan firma, almış olduğu siparişleri en kısa zamanda teslim edebilmeye özen göstermektedir.

Bayrak türleri

Firmamız, müşterilerine en mükemmel hizmeti verebilmeyi amaçlamaktadır. Ayrıca müşterilerine en kaliteli ürünleri üreterek hizmet edebilmeyi ilke edinmiştir. Yabancı ülkelere ait bayraklar, makam bayrakları, kurum bayrakları, posterler, flamalar, dijital baskılar, bez afiş, şirket ve fuar flamaları, sopalı bayrak, masa bayrakları,  plaj bayrağı, olta bayrağı, gönder bayrağı, süs bayrakları ve özellikle istenilen her çeşit Türk Bayrağı üretmektedir. Faaliyetlerini hızla sürdürmekte olan bayrak üreticisi firma, üretim yaptığı alanları yenileyerek alanında lider olabilmeyi hedeflemektedir.

Author

editor